Sprawdź nasze urokliwe apartamenty

Apartamenty Śnieżka Exclusive położone są u podnóża Śnieżki, najwyższego szczytu Karkonoszy, w Kowarach, w urokliwej okolicy nieopodal lasu. Świetna lokalizacja (tylko 4 km od centrum Karpacza), zapewnia bliskość górskich szlaków pieszych, tras rowerowych i narciarskich oraz wielu atrakcji turystycznych z całego regionu, z którymi możesz zapoznać się w zakładce warto zobaczyć.

Przygotowaliśmy dla Państwa stylowo urządzone i kompleksowo wyposażone apartamenty, w których możecie komfortowo wypocząć. Aktywny wypoczynek i korzystanie z górskich atrakcji połączycie tu z relaksem w ciszy, wśród pięknych widoków i zieleni prywatnego ogrodu.

W naszych apartamentach mile widziane są dzieci, możesz też zabrać do nas grzeczne pieski.

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo!

Dokładamy wszelkiej staranności, żebyś czuł się w naszych apartamentach bezpiecznie pod każdym względem. Teren wokół apartamentów jest ogrodzony i ma monitorowany bezpłatny parking. W każdym apartamencie jest dostępna gaśnica przeciwpożarowa. Zachowujemy zalecane środki bezpieczeństwa w związku z Covid-19, a dodatkowo za każdym razem przed przyjazdem nowych Gości wszystkie pomieszczenia są dezynfekowane poprzez ozonowanie oraz wietrzone.

Nasze apartamenty to eko domy! Zasilane są w wodę ze studni głębinowych oraz wyposażone są w rekuperację. Sortujemy odpady.

Dom Smogornia

Dom Smogornia

Liczba gości : max 14 osób

Powierzchnia : 161 m2

Apartament Sokolnik

Apartament Sokolnik

Liczba gości : max 6 osób

Powierzchnia : 76 m2

Apartament Kamiennik

Apartament Kamiennik

Liczba gości : max 6 osób

Powierzchnia : 78 m2

Apartament Sokolnik i Kamiennik (Dom na wyłączność)

Apartament Sokolnik i Kamiennik (Dom na wyłączność)

Liczba gości : max 12 osób

Powierzchnia : 155 m2